Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi Deprem Bölgesinde Antibakteriyel İlaçlama Ekipleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi ilaçlama ekipleri, deprem bölgesindeki kamu kurumları, defin ve çadır alanlarında antibakteriyel temizlik, ilaçlama ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. ABB Lideri Mansur Yavaş, çalışmayı sosyal medya hesaplarından “Kahramanmaraş ve ilçelerinde deprem sonrası salgın hastalık riskine karşı antibakteriyel ve koku giderici dezenfektanlarla ilaçlama yapıyoruz” notuyla paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, deprem sonrası salgın riskine karşı deprem bölgesinde antibakteriyel ve koku giderici temizlik, dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

25 ARAÇ 50 İŞÇİ İLE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

BelPLAS A.Ş.’nin 25 aracı ve 50 çalışanı başta bölgenin yaşam alanları olmak üzere mezarlık, morg, çadır ve defin alanlarında mikroorganizma koku gidericiler ve kemirgenlerle çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaların devam ettiğini belirten ABB Lideri Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Kahramanmaraş ve ilçelerinde deprem sonrası salgın hastalık riskine karşı antibakteriyel ve koku giderici dezenfektanlarla ilaçlama yapıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu