Haber

Aylin Kotil’in ‘Sarıgül’ dizisinde Fatih Altaylı’ya tepkisi: Hep aynı kadın düşmanlığı

CHP’nin Şişli Belediye Başkan adayı Aylin Kotil, üst üste 6 kez soyadını kötüye kullanan ve kendisine “Sarıgül” diyen gazeteci Fatih Altaylı’ya sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

‘BENİM ADIM AYLIN KOTİL’

“Hep aynı kadın düşmanlığı” ifadelerini kullanan Kotil, paylaşımında şunları söyledi:

“Fatih Altaylı farklı bir insan. Adım Aylin Kotil… 12 Eylül cuntasının tahttan indirdiği İstanbul Belediye Başkanı Aytekin Kotil’in soyadını gururla taşıyorum.

Programında 6 kez Aylin Sarıgül diyor. 20 yıl önce boşandığım bir kişinin soyadını 6 kez üst üste söylemek bana onun değişimini bir kez daha hatırlattı. Hep aynı kadın düşmanlığı, hep aynı stratejik manipülasyonlar. “Doksanlarda geçen bir dönem dramasını izliyormuşum gibi izledim.”

RAHMİ KOÇ’TAN MEKTUP İDDİASI

İş adamı Rahmi Koç’un, Aylin Kotil’in Şişli Belediye Başkanlığı için İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu’na mektup yazdığı, Altaylı’nın da konuyu gündeme getiren bir yazı yazdığı iddia edildi.

Altaylı’nın yazısında şu ifadeler yer aldı: “Böyle bir mektubun yazıldığının sızdırılması, açıkça hem Rahmi Koç’a hem de Aylin Kotil’e yönelik bir komplodur.” (HABER MERKEZİ)

haber-alacakaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu