Yaşam

John Wick Dizisinin Yapımcısı 5. Filmin Nasıl Olması Gerektiğini Açıkladı

İlk olarak 2014 yılında yayımlandı ve yıllar geçtikçe geniş bir kitleye ulaştı. John Wick Serinin beşinci filmi ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. sinema yapımcısı Fesleğen Iwanyk, bir röportajda değerli açıklamalarda bulundu.

Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı film serisinin dördüncü filmi izleyicilerden büyük ilgi görüyor. son Bu duyguyu uyandırdı. Ancak distribütör firma Lionsgate serinin devam edeceğini çok net bir şekilde ortaya koydu. Keanu Reeves ve yönetmen Chad Stahelski ise Lionsgate’in tam tersi bir duruş sergiledi. İzleyiciler gibi onlar da dizinin bitme ihtimaline daha çok inanıyorlardı. İşte üzerinde çalıştığı bilinen yeni sinema Basil Iwanyk’ten yapılan açıklama ne sunabilirsinaçıklığa kavuşmuş.

“Öncekilerden çok farklı bir konu ile gelecek”

Basil Iwanyk ScreenRant’a şunları söyledi:

Olacağına inandığım bir John Wick filmi daha çıkacaksa ne olacağını henüz bilmiyoruz ama buna inanıyorum. Tamamen başka bir şey olacakmış gibi hissediyorum . Bir sonraki John Wick başka bir bölüm olacak. John Wick 4’ün üzerinden 6 ay geçmeyecek.

Yapımcı ayrıca John Wick 4’ün finalinden de bahsetti. Basil Iwanyk, yeni bir John Wick filmi gelmezse serinin Güzel ve zarif bir şekilde tamamlanacaksöylenmiş…

haberkabaduz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu