Haber

Sincanlı Pavyon Şarkıcısı Erkal, Pavyonların Bıraktığı Kötü İmgenin Yanlış Anlaşıldığını Tuhaf Bir Örnekle Savundu

Bildiğiniz gibi İnci Taneleri dizisinin dans sahneleri sosyal medyada gündem oluyor. Bu sahnelerde şarkıyı seslendiren ve enstrümanını çalan Sincanlı Erkal Sonel de yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Köşkün halk şarkıcısı Sincanlı Erkal ise tuhaf bir örnekle köşkün prestijini savundu.

“İkizler Yanarım” adlı şarkısıyla tüm sosyal medyanın dudaklarında olan Sincanlı Erkal, İnci Taneleri dizisindeki performansıyla herkesin tanıdığı bir isim haline geldi.

Son zamanlarda tüm sosyal medyanın dudaklarında olan ve istemsizce söylemeye başladığımız “Gemileri Yaktım” şarkısı da tabi ki müzik platformlarında da patlama yaptı.

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü’nün dans ettiği sahnede şarkıyı seslendiren Sincanlı Erkal Soner, şarkının bir anda patlamasıyla şaşkınlığa uğradığını söyledi.

Geniş kitlelere ulaşan Erkal Sonel, dizinin çekimleri sırasında 10 saat boyunca şarkıyı canlı çalıp söylediğini söyledi.

Müzikleri ve YouTube’a yüklediği sahnelerle tanınan Sincanlı Erkal, Ankara’nın geleneksel dans ezgilerini seslendirmesiyle tanınıyor.

26 yıldır sahne aldığını anlatan Sincanlı Erkal, ilk kez bu kadar ilgi gördüğünü söylüyor. Bir yandan da yaptığı işin pavyonda bıraktığı ‘kötü’ imajdan bahsediyor.

Köşkün fena bir yer olmadığını belirten Sincanlı Erkal, ilginç bir örnek vererek kendini savunuyor.

‘Pavyon kelimesi berbat bir imaja sahip ama aslında böyle bir şey yok.’

“Doktorlar ve mühendisler de pavyona geliyor.”

Sincanlı Erkal’ın bu açıklaması sosyal medyada görenler tarafından çok konuşuldu.

??

??

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu