Ekonomi

TriumphPay, liderlik ekibini yeni kıdemli çalışanlarla genişletiyor

DALLAS – Yük taşımacılığı segmentine yönelik bir ödeme ağı olan TriumphPay, satış liderlik grubuna iki yeni kıdemli lider yardımcısı atadığını duyurdu. Rick Jackson ekibe kıdemli lider yardımcısı ve taşıyıcı satış başkanı olarak katılacak, John Bender ise kıdemli lider yardımcısı ve komisyoncu/faktör satış lideri olarak görev yapacak.

Jackson’ın görevi, TriumphPay’in nakliye sektörünün büyümesine ve gelişmesine odaklanacak ve yeni fırsatları değerlendirmek için yönetimle yakın işbirliği içinde çalışacak. Otuz yıldan fazla satış liderliği ve girişimcilik deneyimine sahip olan Jackson, daha önce Yahoo!, McAfee, Intel ve ForgeRock gibi şirketlerde değerli pozisyonlarda bulunmuş ve çeşitli segmentlerdeki Global 1000 şirketleriyle çalışmıştır.

Bender, faktör ve komisyoncu sektörleri için satış gruplarının yönetilmesinden sorumludur. Satışta 30 yılı aşkın tecrübesiyle Bender’ın önceki pozisyonları arasında RCG Global Services’te kıdemli başkan yardımcısı ve yönetici paydaş yer alıyor. Burada Bender, satış ve pazarlamadan BT danışmanlığı ve dış kaynak hizmetlerine kadar çeşitli iş alanlarını denetledi.

TriumphPay başkan yardımcısı ve başkanı Melissa Forman, yeni eklemelerden duyduğu heyecanı dile getirerek, kapsamlı deneyimlerinin brokerlara, faktörlere ve taşıyıcılara gelişmiş bir ödeme deneyimi sağlamaya katkıda bulunacağını belirtti.

SSB ve Triumph Financial, Inc.’in bir parçası olan TBK Bank. (NASDAQ: TFIN) portföyünün bir modülü olan TriumphPay, yapılandırılmış ve güvenli bir veri değişim ağı işletmektedir. Sektörün ödeme süreçlerindeki sürtüşmeleri ve dolandırıcılığı azaltmayı hedefleyen şirket, 51 milyar dolardan fazla nakliye faturasını gönderiyor, kontrol ediyor ve ödüyor.

Bu makalede yer alan bilgiler bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu